A A A zmień czcionkę
zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury "PROMYK"
ul. Juliana Fałata 2k, 43-360 Bystra
NIP: 9372673740
Napisz wiadomość:
gok@gok.wilkowice.pl
Zadzwoń:
33 817 07 73,
+48 603 410 661

Zespoły

DGF Crew
DGF Crew
DGF Crew to hip-hopowa ekipa taneczna, trenujaca pod okiem Pauliny Pinki Kachel.

DGF-y o sobie:
"Początki naszej przygody sięgają 2013 roku, kiedy nasza „matka” Paulina Pinka Kachel, członkini United Royal Tribe, postanowiła założyć w Bielsku-Białej nową hip-hopowo/dancehallową formację taneczną. Po jakimś czasie doczekaliśmy się własnego logo, który zaprojektował nam niezawodny Kacper Kiper Kudyniuk (Facebook: @planetkacpero). (...) Lata mijały, skład się zmieniał, nikt nie przypuszczał jednak, że DGF Crew przerodzi się w małą, kochającą się rodzinę – w paczkę uwielbiających się ludzi, dzielących tę samą pasję. Każdy z nas jest zupełnie inny, ma własne zainteresowania i inaczej realizuje swoje życie. Jednak taniec, jak również wspólne spędzanie czasu powodują, że jesteśmy sobie bardzo bliscy. (...) DGF Crew to zdecydownie coś więcej niż taniec. Niezmiernie cieszymy się z osobistych sukcesów każdego członka zespołu, dużo rozmawiamy, ale również wspieramy się w gorszych chwilach. Na naszych treningach obowiązuje dobry (aczkolwiek dość specyficzny ;P) humor, radosne nastawienie, a niekiedy nawet pyszna pizza – oczywiście na wzmocnienie! „Nasze czwartki” są wielką radością spotkania przyjaciół i cudownym sposobem na odreagowanie szarzyzny codziennego dnia. Słysząc muzykę i śpiewającą „matkę” w sekundę zapominamy o wszelkich problemach."
przejdź dalej
Taneczna ekipa dancehall'owa SUN LIGHTS
Taneczna ekipa dancehall'owa SUN LIGHTS
Grupa dziecięca trenująca w "Starej Szkole" w Huciskach od 2017 roku pod okiem Pauliny Pinki Kachel - tancerki ekipy Dancehall Queenowej United Royal Tribe.
przejdź dalej
Taneczna ekipa hip-hop'owa CZAJSQUAD
Taneczna ekipa hip-hop'owa CZAJSQUAD
CZAJSQUAD to hip-hopowa ekipa taneczna.
przejdź dalej
Grupa tańca użytkowego HOLA DANCE
Grupa tańca użytkowego HOLA DANCE
Grupa składająca się z par, które pokochały taniec i bycie w blasku świateł scenicznych.  Tańczą tańce towarzyskie w formie użytkowej. Swój debiut na scenie grupa miała w 2018 roku. Swoją nazwę wymyślili sami na cześć swojego instruktora Łukasza Łukania Holi. Grupa ćwiczy w Gminnym Ośrodku Kultury “PROMYK”.
przejdź dalej
Grupa tańca użytkowego HA HA
Grupa tańca użytkowego HA HA
Grupa tańczy taniec towarzyski w formie użytkowej. Grupa zawiązała się w Meszniańskim Ośrodku Kultury “Nad Borami”. Swój debiut na scenie miała podczas Festiwalu Tanecznego “Tydzień Tańca” w kwietniu 2019 roku. Instruktorem grupy jest Łukasz Łukań Hola. 
przejdź dalej
Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod opieką kapelmistrza Adama Adamczyka od 2018 roku przyjęta została pod skrzydła GOK "Promyk".

przejdź dalej