Ankieta

Najlepszym źródłem informacji o wydarzeniach organizowanych w GOK "Promyk" jest moim zdaniem...
  • 29.11% (62 głosów)
  • 53.52% (114 głosów)
  • 8.45% (18 głosów)
  • 3.29% (7 głosów)
  • 2.82% (6 głosów)
  • 0.94% (2 głosów)
  • 1.88% (4 głosów)
Twój głos został oddany.
Brano już udział w tej ankiecie.

KONKURS PLASTYCZNY “POLSKA, mój wolny kraj. Co jest w nim dla Ciebie… naj?”

UWAGA UWAGA!
Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt. “POLSKA, mój wolny kraj. Co jest w nim dla Ciebie… naj?”.
Wszystkim dzieciom i młodzieży oraz ich nauczycielom, rodzicom i wychowawcom serdecznie dziękujemy za tak entuzjastyczny odzew!
Spośród prawdziwego morza zgłoszeń wyłoniliśmy te, które zdaniem jury w składzie:
p. Barbara Adamiec, p. Aleksandra Dybczak, p. Mira Bernardes-Rusin, Przewodnicząca jury: p. Agnieszka Sech
najlepiej spełniały regulaminowe kryteria: zgodność z tematem konkursu, jakość wykonania, oryginalność i stopień trudności wykonania.
Wszystkich Laureatów zapraszamy serdecznie na uroczystość wręczenia nagród i otwarcia wystawy pokonkursowej, która odbędzie się 14 listopada o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury "Promyk" w Bystrej.
Wieczór uświetni "Widowisko patriotyczne" w wykonaniu uczestników zajęć artystycznych z GOK w Buczkowicach.