A A A zmień czcionkę
zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury "PROMYK"
ul. Juliana Fałata 2k, 43-360 Bystra
NIP: 9372673740
Napisz wiadomość:
gok@gok.wilkowice.pl
Zadzwoń:
33 817 07 73,
+48 603 410 661

III BYSTRZAŃSKIE LATO FILMOWE

Do wszystkich Fanów Kina,
poniżej prezentujemy program tegorocznego festiwalu III Bystrzańskie Lato Filmowe, na który zapraszamy w dniach 20-22 lipca do GOK „Promyk” w Bystrej.
W porannym paśmie pod nazwą Promyczek kina – dla najmłodszych – odbędą się warsztaty filmowe, projekcje bajek wyróżnionych na Festiwalu Filmowym Kino Dzieci oraz Rodzinna Filmowa Gra Terenowa, tym razem pod hasłem Western.
Popołudnia i wieczory, zarezerwowane dla starszego widza, upływać będą pod znakiem wakacyjnych wyjazdów filmowych. Wybierzemy się na urlop w Polskę, odwiedzimy ciepłe i słoneczne kraje podczas wczasów zagranicznych i wakacji na obcasach. Zobaczymy „Brzdąca” Charliego Chaplina z towarzyszeniem duetu akordeonistów,  posłuchamy też muzyki filmowej na żywo podczas pikniku filmowego.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, już dziś zachęcamy do udziału! Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!

Szanowni Państwo, zachęcamy do zaplanowania dłuższego pobytu w Bystrej!
Do Państwa dyspozycji pozostaje lokalna baza noclegowa: http://www.wilkowice.pl/p/baza oraz nowo otwarte przy Centrum Pulmonologii Apartamenty Bystra: http://apartamentybystra.pl/, gdzie powołując się na hasło "Promyk" otrzymacie Państwo 10 zł. zniżki od ceny pokoju.