Ankieta

Najlepszym źródłem informacji o wydarzeniach organizowanych w GOK "Promyk" jest moim zdaniem...
  • 29.45% (48 głosów)
  • 55.83% (91 głosów)
  • 9.20% (15 głosów)
  • 4.29% (7 głosów)
  • 0.00% (0 głosów)
  • 0.61% (1 głosów)
Twój głos został oddany.
Brano już udział w tej ankiecie.

TRWA AKCJA "KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA"

druga edycja Akcji "KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA" przyniosła jeszcze lepsze rezultaty, niż pierwsza!
Kolejne Dzieci i Młodzież z Domów Dziecka skorzystały z możliwości wyjścia do kina i teatru.
Rozpoczynamy trzecią, przedwakacyjną, edycję akcji.
Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w zbiórce!!! Każda książka oddana do naszej skrzyneczki w "Promyku" jest ważna i pomaga potrzebującym Dzieciom.

„KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA” to  inicjatywa Fundacji Ekologicznej ARKA, która łączy w sobie kilka aspektów: ochrona środowiska, edukacja kulturalna i pomoc społeczna.
Polega na zebraniu od zaprzyjaźnionych osób i uczestników akcji „niepotrzebnych książek”oraz organizowaniu ich kiermaszów tym samym dając im „drugie życie”. Za zebrane środki, ufundowane zostaną bilety do kin i teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych – spełniając ich zielone marzenia.
Bardzo ważnym elementem akcji jest podkreślanie znaczenia recyklingu i segregacji śmieci oraz tzw. upcyklingu – ponownego używania rzeczy, który ogranicza ilość produkowanych przez nas śmieci.

Każdy, kto chce przyłączyć się do akcji może wysłać „niepotrzebne książki” na adres: Fundacja Ekologiczna ARKA ul. Kosmiczna 15b, 43-300 Bielsko – Biała lub przynieś je do punktów ich odbioru w Bielsku-Białej i jego okolicach!
W NASZYM GMINNYM OŚRODKU KULTURY „PROMYK” RÓWNIEŻ ZNAJDUJE SIĘ SPECJALNA SKRZYNKA, W KTÓREJ MOGĄ PAŃSTWO ZOSTAWIĆ KSIĄŻKI!
Pozostałe punkty to:
- Galeria SFERA, Punkt Informacyjny,
- Bistro Masala,
- Tofu Bistro
- Sklep Smaki i Aromaty
- Kawiarnia Aquarium w BWA
W imieniu Fundacji Ekologicznej ARKA zapraszamy na Charytatywny Kiermasz Książek do Galerii SFERA 13 kwietnia.

Wszelkie informacje:
Wojciech Owczarz, Fundacja Ekologiczna ARKA,